Apie mus

„Transocean” buvo įkurta 1993 m. vasario 12 d. tam, kad aptarnautų eksporto ir importo rinkas ne tik Estijoje, bet ir kaimyninėse šalyse – Latvijoje, Lietuvoje, bei NVS šalyse. „Transocean“ laimėjo teisę atstovauti tarptautiniu mastu žinomas ir patikimas gelminės laivybos linijas, „Atlantic Container Line“ (ACL) ir „ Nippon Yusen Kaisha“ (NYK).

„Transocean“ gali pasiūlyti konkurencingą ir patikimą gabenimą jūra į daugelį užjūrio teritorijų, tokių kaip Šiaurės Amerikos rytinė ir vakarinė pakrantės, Pietryčių Azija, Tolimieji Rytai ir daugelį kitų. „Transocean“ taip pat turi biurą ir Latvijoje. Be to, „Tranocean“ teikia agentavimo paslaugas JAV karinio jūrų laivyno laivams, vizituojantiems Estijoje. Atstovaudama ACL ir NYK, „Transocean“ gali tiekti klientams plataus asortimento RoRo tipo ir konteinerių transportą. Siūlomas paslaugas skirstome į tris grupes.

Kodėl „Transocean“?

Klientų reikalavimai žymiai išaugo, o laivybos linijų siūlomų paslaugų kokybė žymiai pagerėjo. „Transocean“ visada stengėsi atstovauti tas laivybos linijas, kurių technika ir teikiamos paslaugos yra patikimos ir šiuolaikinės, todėl klientams, tiek importuotojams tiek ir eksportuotojams, gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

„Transocean“ personalas yra labai patyręs ir kvalifikuotas. Sukauptos žinios yra nuolat tobulinamos teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, kuriuos organizuoja pati įmonė arba jos valdyba.

Transocean Lietuva UAB
K. Donelaičio g. 19A
92141 Klaipėda, Lietuva
transocean@transocean.lt
Tel: +370 46 41 11 00